Kanatsız Kuşlar 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanatsız kuşlar 4. bölüm neler oldu?

ATV’nin yaz dizisi Kanatsız Kuşlar 4. Son bölümü ile ekranlara geldi. Kanatsız Kuşların son bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. Kanatsız Kuşlar dizisinin 5. bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu.

Kadrosunda Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al ve Servet Pandur’un yer aldığı Kanatsız Kuşlar yeni bölüm ile seyirciyle buluştu. Kanatsız Kuşlar’ın 4. bölümde çocuklar tüm gerçekleri öğrendi. Ahmet onlara kalacak yer ayarlıyor. Nefise ne olursa olsun yeni ev tutmaya karar verir. Son bölümün ardından 5. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizi şimdiden merak konusu oldu.

Kanatsız Kuşlar 4. Bölüm (yeni bölüm) izlemek için tıklayın (6 Temmuz 2017)

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olup, yeni bir ev tutmaya karar verir. Oysa Azime’nin Nefise’yi villadan göndermeye niyeti yoktur. Muzaffer ise giderek Nefise’ye bağlanmaya başlamıştır. Nefise’yi herkesten kıskanan Muzaffer, beklenmedik bir karar verir ve ona şok edici bir teklifte bulunur. Öte yandan Emel, Zeynep ve Onur’un giderek yakınlaşmalarını kıskanmaya başlamıştır. Onur’un Zeynep’e şirkette çalışması için iş teklif ettiğini öğrenen Emel, Zeynep’in işe girmesini engellemek için bir plan yapar.

Kanatsız Kuşlar 5. bölüm fragmanı:

3. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Aysun’un yaşadıkları tüm aileyi derinden yaralamıştır. Bu zor günlerinde Ahmet, Zeynep ve kardeşlerinin yanından ayrılmaz. Onur ise her geçen gün Zeynep’e daha çok yaklaşmaktadır. Ancak Onur’un Zeynep’in peşinde olmasından hoşlanmayan Ahmet, sonunda karşısına dikilir.

Nefise, çocukları için büyük geceye hazırlanmaktadır. Durumu öğrenen Muzaffer’in eski nişanlısı Tuba, Nefise’yi herkese rezil etmek için tehlikeli bir plan yapar. Bu plan Nefise’nin sonunu getirmeye yöneliktir.

Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncuları
Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncuları

KANATSIZ KUŞLAR OYUNCU KADROSU

MELİS TÜZÜNGÜÇ (Zeynep karakteri)

ÜMİT İBRAHİM KANTARCILAR (Onur karakteri)

AHMET VARLI (Ahmet karakteri)

DENİZ BOLIŞIK (Nefise karakteri)

FATİH AL (Muzaffer karakteri)

SERVET PANDUR (Azime karakteri)

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİNİN KONUSU

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ateşböceği son bölüm ile nefes kesti! Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Ateşböceği 4. bölüm ile