İki Yalancı 1. bölüm ile izleyiciyle buluştu

İki Yalancı 1. bölüm ile izleyiciyle buluştu

- in Dizi-TV
313
0
İki Yalancı 1. bölüm ile izleyiciyle buluştuİki Yalancı 1. bölüm ile izleyiciyle buluştu

Kanal D’nin yaz dizisi İki Yalancı 1. bölüm ile ekranlara geldi. İki Yabancı dizisinin konusu ne? İki Yalancı dizisinin oyuncuları kimler? İşte detaylar..

Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin ‘in oynadığı iki yabancı ilk bölüyle ekranlara geldi. Keremcem evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para için terk edilen Serkan karakterini, Yağmur Tanrısevsin ise işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu karakterini canlandırıyor. İkilinin yolları Bodrum’da kesişiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Serhan Arslan, Hazal Şenel, Koray Erkök, Pınar Karaman, Ahmet Kayakesen, Rahmi Dilligil, İnci Şen, Şebnem Gürsoy, Tuna Arman, Selçuk Sazak bulunuyor

İki yalancı birinci bölüm (son bölüm) izle…

İK YALANCI SON BÖLÜM ÖZETİ

Serkan ve Cenk çalıştıkları tamirhaneden kovulunca, Bodrum’a arkadaşları Naci’nin yanına giderler. Bodrum gecelerine eğlenmek için çıktıklarında Duygu ile tanışan Serkan; Cenk ve Naci’nin uydurduğu yalanlar sonucunda kendini bir iş adamı olarak tanıtır.

İKİ YALANCI GENEL HİKAYE

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

İKİ YALANCI OYUNCU KADROSU
İKİ YALANCI OYUNCU KADROSU

İKİ YALANCI OYUNCU KADROSU

Keremcem (Serkan)

28 Aralık 1977 Muğla doğumlu oyuncu 1.82 boyunda ve 74 kilodadır. Oğlak burcu olan oyuncu Ege Üniversitesi Uuslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Seda Güven’le bir süre evli kalmış fakat uzun sürmeyip boşanmıştır. Şuan oyuncunun sevgilisi veya ilişkisi bulunmamaktadır. O Hayat Benim dizisinde başrolde yer alarak gönüllere taht kurmuştur.

Yağmur Tanrısevsin  kimdir? (Duygu)

24 ağustos 1990 Mersin doğumlu 25 yaşındaki güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Güneşi Beklerken, Adını Feriha Koydum, Kaçak gibi dizilerde oynamış bunların yanı sıra Aşk Ağlatır ve The tragedy gibi filmlerde rol almıştır. Tanrısevsin son olarak Mayıs Kraliçesi dizisinde başrol oynamış fakat dizisi uzun sürmemişti. Yağmur Tanrısevsin şu sıralar Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşkla gündemde.

Serhan Arslan (Naci)

15 Ocak 1981 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi felsefe bölümü mezunudur. Hayat Bilgisi dizisiyle tanınmaya başlamış olan genç oyuncu Cennet Mahallesi Emret Komutanım, Elveda Rumeli ve Yahçi Cazibe gibi dizilerle çıkışını sürdürmüştür.

Hazal Şenel (Burcu)

18 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu oyuncu Selena dizisinde Kıvılcım Aykar karakteriyle tanınmıştır. Gani Müjde’nin yaptığı Osmanlı Cumhuriyeti filminde garson rolünde oynamıştır. Pis Yedili dizisinde Salça karakterine hayat vermiştir.

Tuna Arman (Gülsüm)

22 Mart 1969 İstanbul doğumlu oyuncu Sadri Alışık tiyatrosu, Abdullah Şahin tiyatrolarında oynadı. Koç burcu olan oyuncu Bizim Mahalle, Çiçek Taksi, Tatlı Hayat ve Avrupa Yakası gibi dizilerde rol oynamıştır.

Koray Erkök (Cenk)

4 Ocak 1986 İstanbul doğumlu oyuncu 1.77 boyuna ve 73 kilodadır. Mavi gözleriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu aynı zmaanda müzisyenlik de yapmaktadır. Genç oyuncuyu Deniz Yıldızı dizisinde tanımıştık.

Ahmet Kayakesen (Alp)

27 Eylül 1988 İzmir doğumlu oyuncu 1.84 boyunda ve 72 kilodadır. Ela gözleri ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Çılgın Dersane 3, Kocamın Ailesi, Hanım Köylü ve Kertenkele gibi dizilerde yer almıştır.

Şebnem Gürsoy (Melike)

26 Haziran 1964 Ankara doğumlu usta oyuncu Hacettepe Üniversitesi sosyoloji bölümüne girmiş fakat evlilik nedeniyle okulunu tamamlayamamıştır. Sıdıka, Dostlar Plajı, Bizim Evin Halleri, Hayat Devam Ediyor gibi dizilerde rol almıştır.

Aykut İspir (Burhan)

32 yaşında Samsun doğumlu olan oyuncu Düşevi Oyuncuları tiyatrolarında 1 yıl kadar tiyatro eğitimi almıştır. Haliç Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Sevdaluk dizisinde rol almıştır.

Rahmi Dilligil (Cemil)

8 Ekim 1956 Antalya doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. İki defa evlilik yaşamış ve bu evliliklerden Tuna isminde bir oğlu bulunmaktadır. Aşk Yakar, Destere, Av mevsimi, Bitmeyen Şarkı, Yedi Güzel Adam gibi projelerde yer almıştır.

Pınar Karaman (Esra)

İlsu Olcahan Kubak (Aslı)

Selçuk Sazak (Mümtaz)

İnci Şen (Merhamet)

Erol Aydın (Mehmet)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ateşböceği son bölüm ile nefes kesti! Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Ateşböceği 4. bölüm ile