Dolunay 2. bölüm yayınlandı. Dolunay son bölümde neler yaşandı?Dolunay 2. bölüm yayınlandı. Dolunay son bölümde neler yaşandı?

Dolunay dizisi 2. Bölüm ile ekranlara geldi. Yeni yaz dizisinin 2. Bölümüne duygusal sahneler damgasını vurdu. Dolunay dizisinin 2. Bölümünde neler oldu? Dolunay’ın 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

 

Star TV’nin yaz dizisi Dolunay 11 Temmuz’da ikinci bölümü ile izleyici ile buluştu. Dolunay’ın yeni bölümünde , küçük Bulut’un anne ve babasını trajik bir şekilde kaybedişi dengeleri değiştirdi.

Dolunay son bölümünde romantizm dozu yüksek sahneler ve hüzünlü anlar iç içeydi. Nazlı, Ferit’in evinde geçirdiği gecenin ardından şaşkınlıkla uyandı. Ertesi gün yaşananlar her ikisi için de büyük sürprizlerle doluydu.

Dolunay dizinin 3. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Dolunay 2. Bölüm(son bölüm) izlemek için tıklayınız…

DOLUNAY 2. BÖLÜM ÖZETİ
DOLUNAY 2. BÖLÜM ÖZETİ

DOLUNAY 2. BÖLÜM ÖZETİ

Nazlı, Ferit’in evinde geçirdiği gecenin ardından şaşkınlıkla uyanır. Ertesi gün yaşananlar her ikisi için de büyük sürprizlerle doludur. Artık Ferit ve Nazlı birbirlerini farklı bir gözle görmeye başlar. Diğer taraftan Deniz’in Nazlı’ya olan ilgisi de giderek artmaktadır. Küçük Bulut’un Nazlı’ya olan sevgisini fark eden Zeynep ve Demir, çocuklarının bayıldığı Nazlı’yla tanışmak isterler.

Böylece Nazlı, Ferit’in hoşuna gitmese de yakın çevresindeki insanlarla dostluğunu ilerletmeyi sürdürür. Asuman hareketleriyle Nazlı’yı yine zor durumda bırakır. Bütün bunlar olurken beklenmedik bir gelişme Nazlı ile Ferit’in hayatlarının ortasına bomba gibi düşer.

Dolunay oyuncular
Dolunay oyuncular

Dolunay oyuncu kadrosu:

Ferit -Can Yaman

Nazlı- Özge Gürel

Deniz-Hakan Kurtaş

Hakan-Necip Memili

Fatoş-Öznur Serçeler

Asuman-İlayda Akdoğan

Alya-Türkü Turan

Demet-Alara Bozbey

Engin-Balamir Emren

Tarık-Berk Yaygın

İkbal-Özlem Türay

Bulut-Alihan Türkdemir

Zeynep -Irmak Ünal

Demi-Mert Yavuzcan

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ateşböceği son bölüm ile nefes kesti! Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Ateşböceği 4. bölüm ile