Deli Gönül 2. bölüm ile ekranlara geliyor

Deli Gönül 2. bölüm ile ekranlara geliyor

- in Dizi-TV
187
0
Deli Gönül 2. bölüm ile ekranlara geliyorDeli Gönül 2. bölüm ile ekranlara geliyor

Fox TV’nin yaz dizisi Deli Gönül 1. Bölüm ile büyük beğeni kazanmıştı. Deli Gönül’ün ikinci bölümü bu akşam izleyiciyle buluşacak. Peki, dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Deli Gönül 2. bölüm fragmanları.

Deli Gönül 1. bölüm izlemek için tıklayın…

İLK BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Öğrencilerinin dertlerini dert edinen, onların iyi yetişmesi için elinden geleni yapan, tüm kasabanın sevdiği bir öğretmendir Kadir. Ablası Sebahat, bir dağ köyünde rastlayıp sahip çıktığı Mustafa Dede ve onun torunu olan, ama Kadir’i babası gibi seven Şükran ile beraber Hatay’da mutlu bir yaşam sürmektedir. Kadir’in yaşamı, okula gelen yeni müzik öğretmeni Fatmanur ile tanışınca tamamen değişir. Kadir ve Fatmanur birbirlerine sevdalanıp evlilik yolunda yürümek ister. Fakat Fatmanur’un babası Hayri bu evliliğe izin vermez. Fatmanur ve Kadir, onları karşılarına almak pahasına evlenmeye karar verir. Düğün günü kaderin onlara oynadığı oyun, bu iki sevdalının bütün hayallerini alt üst edecektir.

Kadir ve Fatmanur kendilerine söylenen yalanlar yüzünden farklı yollara savrulur.

Fatmanur, Kadir’den hesap sormak için, yakın arkadaşı Ahmet ile birlikte Hatay’a giderken; Kadir, bütün olanlardan habersiz, Şükran’ı kaybetmemek için her şeyi göze alacak, bulduğu çözümün onu daha zor ve geri dönülmez bir yola ittiğini tahmin edemeyecektir.

Kadir, İstanbul’da, daha önce ona iş teklif eden Türkan’ın okulunda işe başlar. Okula ayak bastığı anda, işinin hiç kolay olmayacağı belli olur. Çocukların kendi kurallarını koydukları bu okul, Kadir’in en zor sınavı olacaktır.

Bir yanda kızı için mücadele eden, her şeyini kaybetmiş Kadir, diğer yanda sorularına cevap arayan, aldatılmış Fatmanur. Bütün yalanlara, aldatmalara rağmen, iki aşık giderek birbirlerine yaklaşmaktadır. Ama bu sefer, kavuşmaları o kadar kolay olmayacaktır.

Deli Gönül Oyuncu Kadrosu

Mehmet Kadir Ölçek (Murat Ünalmış)

Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay)

Türkan Erten (Çiğdem Batur)

Ahmet Ertuğrul (Ogün Kaptanoğlu)

Basri Kavaslı (Macit Sonkan)

Hayri Güzel (İştar Gökseven)

Nuran Güzel (Mine Tüfekçioğlu)

Ayşe Güngör (Nilgün Karababa)

Nihat Güzel (Barış Yalçın)

Şenay Güzel (Neşem Akhan)

Şafak Erten (Tarık Özenbaş)

Şükran Ölçek (Hayal Ada Toprakkaya)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ateşböceği son bölüm ile nefes kesti! Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Ateşböceği 4. bölüm ile