Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti. Barkın Bayoğlu kimdir, nasıl kaza yaptı?Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti. Barkın Bayoğlu kimdir, nasıl kaza yaptı?

Altın Elbiseli Adam olarak bilinen ünlü motosikletçi Barkın Bayoğlu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yaptığı kaza sonucunda hayatını kaybetti. Peki Barkın Bayoğlu kimdir, kaç yaşında, son durumu nasıl, öldü mü? İşte Barkın Bayoğlu ile ilgili tüm bilgiler…

Çektiği motosiklet videolarıyla geniş bir hayran kitlesi oluşan ve Altın Elbiseli Adam olarak bilinen Barkın Bayoğlu trafik kazası geçirdi.  42 yaşındaki motosiklet tutkunu Barkın Bayoğlu, dün gece yarısı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde kaza yaptı. Bayoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

BARKIN BAYOĞLU KİMDİR?
BARKIN BAYOĞLU KİMDİR?

BARKIN BAYOĞLU KİMDİR?

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barkın Bayoğlu, ilkokula başladıktan kısa bir süre sonra ailesiyle İngiltere’ye göç etti. Türkiye’ye döndükten sonra Bilgi Üniversitesi’nde öğrenim gördü ve dereceyle mezun oldu.

İngiltere’de okuduğu sırada motosiklet tutkusu başlayan Bayoğlu, lisede ilk motosikletine sahip oldu. 2000’li yıllarda Telsim’de eğitmen olarak, bir sürede Kazakistan’da bazı işlerle uğraşan Altın Elbiseli Adam, Türkiye’ye döndükten sonra kendisine bir atölye satın aldı. Bayoğlu son zamanlarda motosikletlerle igilil YouTube’ta çektiği videolarla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

2016’DA DA KAZA GEÇİRMİŞ UCUZ ATLATMIŞTI

Barkın Bayoğu, 31 Ağustos 2016 tarihinde de Şile yolunda arkadaşı Fuat Domaniç ile birlikte kaza geçirmişti. Bir anlık dalgınlıkla birlikte saatte yaklaşık 160 kilometre hızla ilerlerken çarpışan ikili, yere düştükten sonra metrelerce sürünerek taklalar atmışlardı. Barkın Bayoğlu kazaya ilişkin görüntüleri ve açıklamalarını da esprili diliyle anlatmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Beklemek cezayı engellemiyor

1 Temmuz’da uygulanmaya başlanan HGS/OGS gişeleri arasındaki yeni