Ateşböceği son bölüm ile nefes kesti! Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Ateşböceği 4. bölüm ile ekranlara geldi. Ateşböceği son bölümde yaşananlar nefesleri kesti. Peki, Ateşböceği’nin 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle izleyiciye şoke eden anlar yaşattı. Aslı ve Barış arasında geçen ilişkinin ekranlara yansıdığı Ateşböceği, son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Aslı’nın bir anda demir parmaklıkların ardına düşmesi ve Barış’ın ilginç misafirlerle aynı evin içerisinde geceyi geçirmek zorunda kalması, değişik olayları ekrana getirdi. Kabus gibi başlayan gün Aslı ve Barış için masala dönüşürken Aslı, kaderin ağlarına takıldığından habersizdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı.

Star Tv’nin sevilen yaz dizisi Ateşböceği’nin 5. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Ateşböceği 4. Bölüm (son bölüm) izlemek için tıklayınız…

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Aslı, ilk kez hissettiği duyguların karıştırdığı zihnini toparlamaya çalışırken Barış’ın dünyasına gittikçe daha fazla çekilir. İkilinin arasındaki elektrik, Barış’ı yapması gerekenle savrulduğu yer arasında bocalamasına neden olur. Tüm bunlar Aslı’yı İlayda’nın radarına sokar ve kurtların arasına düşen kuzu misali Aslı, İlayda’nın tuzağına düşmekten kurtulamaz.

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİNİN KONUSU NE?
ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

İyi bir iş bulma umuduyla gördüğü ilanları değerlendiren Aslı, sonunda kendisine özel bir şoför arayan Barış Buka’ya ulaşır. İşe alınmasına rağmen maddi durumu nedeniyle kendisine karşı güvensizlik devam edecek. Sürekli suçlamalarla karşı karşıya kalan Aslı, içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışırken masum olduğunu ispat etmeye çalışacak. Onun bu tavırlarından etkilenen Barış ise bir yandan aralarındaki mesafeyi korumaya çalışacak bir yandan da ondan uzaklaşmamaya çalışacak. Taksi şoförlüğü ile geçimini sağlayan ve özel bir şoför olarak yaşamına devam eden Aslı ise kendisine atılan suçlamalara isyan etme durumuna gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Dolunay 2. bölüm yayınlandı. Dolunay son bölümde neler yaşandı?

Dolunay dizisi 2. Bölüm ile ekranlara geldi. Yeni