Adriana Lima ve Metin Hara aşkı gündeme bomba gibi düştü. Metin Hara kimdir?Adriana Lima ve Metin Hara aşkı gündeme bomba gibi düştü. Metin Hara kimdir?

Magazin dünyası, ünlü model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara’nın aşk haberi ile sarsılıyor. Peki, Adriana Lima’nın sevgilisi Metin Hara kimdir? Metin Hara ne iş yapar.

Dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara, Atatürk Havalimanı’ndaki CIP Lounge’da bir araya gelmiş ve duak duğa pozları magazin dunaysına bomba gibi düşmüştü.
Bodrum’a giden ikili Milas-Bodrum Havalimanı’ndan elele çıktı.

Adriana Lima işe aşk yaşayan Metin Hara kimdir?
Adriana Lima işe aşk yaşayan Metin Hara kimdir?

METİN HARA KİMDİR?

14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır.

Kendini geliştirdikten sonra son 5 senedir profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başladı. İnsan sağlığına olan “bütüncül” yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı “tıbben imkansız” sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10000’den fazla insanla paylaşan Metin birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi.

 

Metin Hara’nın şu an yazdığı 3 kitabı bulunuyor. Aşkın istilası yol ile çıkış yakaladı. Adriana Lima’nın kitabını okumasıyla birlikte tekrar gözlerin üstüne çevrildiği Metin Hara deyim yerindeyse ellerindeki tedaviyi şöyle anlatıyor: Genetik bir hastalıkla doğdum. Faktör 8 adlı proteinin eksikliği yüzünden oluşan bir hastalık. Yani kanımın pıhtılaşması yetersizdi. Babamda da var bu hastalık. Ayrıca 1.200’den fazla alerjim vardı. Normal sabuna her dokunduğumda ellerim kabarırdı, güneşe çıktığımda vücudum kabarırdı, güneş kremi sürdüğüm her yer kabarırdı, polenlerden hastanelik olurdum. Çok yaramazım, düşüyorum, yaralanıyorum ya da karnım ağrıyor, ellerimi koyuyorum ve bir şekilde ağrılarım geçiyor. Deneye deneye hislerim artmaya başladı.

Bu olayın mucizevi olmasına ise Hara şöyle yanıt veriyor: Aslında değil, çok mantıklı bir açıklaması var bunların: İnsanlar beş duyu ötesindeki algılamaların hepsine sahip, sadece biz bunu yok sayıyoruz. Bir anne ya da baba çocuğunu nasıl hissederse, benim de babamla çok özel bir ilişkim var. Yani o benim en büyük ilacımdır, ben onun en büyük ilacıyım…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Cansu Gündüz ve Uğur Güneş aşk yaşıyor!

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında gelin adayı olan